Kranio sakrální terapie

Konzultace k horoskopu, výklad karet realizuji po dohodě předem též komunikací po telefonu nebo online přes internet. Působení energií na dálku: harmonizace prostoru, kde bydlíte nebo pracujete, energetické čištění traumatických situací, energetické posilování organismu a další ....

Kranio sakrální biodynamika je nejžádanější, nejkomplexnější a nejúčinnější v širokém spektru potíží vyjmenovaných níže. Současně pracuje na harmonizaci imunitního (lymfatického) systému a celkové detoxikaci organismu. Je vhodná pro dospělé všech věkových kategorií a jako jediná také pro těhotné i pro děti - i těm se líbí, protože je příjemná a nemusí se u mě svlékat jako u lékaře ani zpovídat jako u psychologa. Klient po celou dobu klidně leží v pohodlném oblečení a může mít zavřené oči a mlčet, pokud chce.


Dotýkám se jeho těla přes oblečení, podle potřeby měním tlak dotyku od silnějšího po jemňoučký, záleží na tom, zda pracuji na akupresurních bodech či na harmonizaci kraniosakrálního systému, celý proces probíhá také na úrovni energetického pole.

Kraniosakrální metoda startuje seberegenerační proces organismu a naší mysli a výrazně pomáhá při většině potíží, které člověk dnešní civilizace může mít, a to jak ve vztahu k tělu, duši a důsledkům uspěchaného způsobu života, včetně chronických bolestí zad, hlavy a kloubů, akutního výhřezu meziobratlových plotének, neurologických i hormonálních potíží, exémy, alergie, deprese, traumata, úzkosti, hyperaktivita, únavový syndrom a dalších, tak ve vztahu k řešení komplikovaných vztahů a životních mezníků, a přesto při této metodě nemusíme vůbec mluvit a i tak se ve vás budou dít procesy, které vám pomohou otevřít se nejlepšímu řešení těchto věcí. Současně pomáhá i při vnitřním nutkání duchovního růstu, neboť kromě odstraňování různých bolestí a blokád, zároveň pomáhá při procesu rozšiřování vědomí, což je důležité zvláště v současné uspěchané době, kdy se zapomínáme věnovat sami sobě. Patří sem také harmonizování Levé a Pravé mozkové hemisféry.


Jedná se o manuální metodu k vyšetření a zlepšení funkce fyziologického tělesného systému, který bývá označován jako Kranio - sakrální systém (kranio = lebka, sakrum = křížová kost, takže lebko - křížová technika). Tato metoda vyznává přirozenou autokorekci a samoobnovující mechanismy (vnitřní moudrost těla). Umožňuje optimalizovat funkci nervového systému a hormonálního systému, odstranit negativní a emocionální účinky stresu, posílit odolnost vůči disharmonizaci a napomáhat tím získání a udržení chuti do života a vlastní životní, sebeobnovující síly (Gert Groot Landeweer).


Vedle možnosti odblokování a nastartování sebeobnovujících přirozených schopností organismu nebo jenom příjemného dvouhodinového zrelaxování po fyzicky nebo psychicky náročné práci se tato metoda nevylučuje s lékařskou péčí, naopak je podpůrná a napomáhá rychlejšímu procesu harmonizování klienta ve spolupráci s lékařem.
V Reiki se pracuje s energetickým systémem těla a především myslí klienta - aura, energetická těla, čakry... je nedílnou součástí Kranio sakrální metody.


Pokud vás tato nabídka zaujala a myslíte si, že metoda, kterou vám nabízím, by mohla být podpůrnou cestou vedoucí k vašemu fyzickému zdraví a psychické pohodě, jistě budete vřele přivítáni...

Pro těhotné a děti je vhodná kraniosakrální biodynamika, protože rozpouští problémy vztahující se k traumatickému porodu, je vhodná jako podpora a příprava na porod a poporodní integrace, kraniosakrální terapie se využívá jako součást léčby pro hyperaktivní děti a děti s poruchami učení a u začínajících růstových problémů u dětí (skolióza, lordóza, Scheuermann).


Kraniosakrální biodynamika se také využívá při léčení epilepsie, autismu a chronického únavového syndromu a je účinnou terapií po úrazech, operacích a traumatech. 

Kranio sakrální koncepce se zaměřuje na to, jak člověk funguje na fyzické, psychické a spirituální rovině, tedy na hlubší úrovni fyziologie. Základem této koncepce je znalost působení dechu života a jeho funkce v projevech a probouzení základních vitálních sil.

Součástí je též viscerální metoda, která napomáhá uvolňování vnitřních orgánů...velice nápomocné při potížích s vnitřními orgány ...
Psychické odbloky. Uvolňování energetických cyst - negativních konceptů vytvořených na základě zkušeností jak z dětství, z prenatálu i minulých životů, majících vliv na současný fyzický a psychický stav klienta...kontakt s vlastní vnitřní moudrostí a tím schopností přirozené seberegenerace organismu, což je na celé metodě nejdůležitější a vlastně je to cílem všech aktivit, které ve své praxi nabízím.


Lidské tělo oživuje mocná síla, která rozpouští, uspořádává a regeneruje. Kranio - sakrální metoda nabízí řešení jak fyzických, tak psychických potíží na úrovni našeho života.

Tyto terapie též ve své praxi doplňuji analýzou horoskopu narození klienta a vším, co s ním souvisí.