OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
​Ochrana osobních údajů
Vážím si ochrany soukromí a vaše osobní údaje zpracovávám pouze s vaším souhlasem.

1. Zdeňka Svobodová, Komenského 207, 46802 Rychnov u Jablonce nad Nisou, IČ: 472 88 132, zpracovává osobní údaje v souladu s ustanovením podle čl. 26 Nařízení, v případě vaší poptávky služeb ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen "Nařízení"), následující osobní údaje:

  • Jméno a příjmení
  • e-mailovou adresu
  • telefon
  • text zprávy

2. Jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Správce zpracovává na tomto webu cookies potřebné fungování webu a analytiku. Takové zpracování umožňuje čl. 6. odst. 1 písm. b) 

Nařízení. Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy nebo vašeho písemného souhlasu mezi vámi a Zdeňkou Svobodovou, nejdéle 1 rok od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování. 

3. Zpracování osobních údajů je prováděno Zdeňkou Svobodovou, tedy správcem osobních údajů, případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací jako je například WIX - systém na tvorbu webových stránek
​​
4. Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů - tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vyžádat si informaci jaké osobní údaje o vás zpracováváme, požádat o opravu nebo kompletní výmaz můžete na bezmezer380@gmail.com nebo na telefonním čísle 605 936 120.

Děkuji Zdeňka Svobodová