ASTROLOGICKÉ SLUŽBY

Konzultace k horoskopu, výklad karet realizuji po dohodě předem též komunikací po telefonu nebo online přes internet. Působení energií na dálku: harmonizace prostoru, kde bydlíte nebo pracujete, energetické čištění traumatických situací, energetické posilování organismu a další ....

Od roku 1998 se věnuji Astrologii, výkladu z karet TAROTU, Kraniosakrální terapii a kraniální biodynamice, práci s energiemi (čištěním aury, harmonizaci a opravování jemněhmotných těl - spirituální chirurgii) a zasvěcuji do Reiki, od roku 2001 učím zájemce principy astrologie v astrologické škola.


Absolvovala jsem léčitelskou školu Alternativní medicíny a biotroniky manželů Sehnalových, astrologickou školu Zdeňky Kavalové a kurzy astropsychologie Rudolfa Starého; kurz na nižšího zdravotníka v Praze u Stanislava Flandery. Vlastním certifikát Nižšího zdravotníka - klasickou a regenerační masáž, Estetické formování postavy a Sportovní a regenerační masáž se zaměřením na Snéhan ... jsem celoživotní autodidakt.

Můj přístup k tématům astrologie silně ovlivnila budhistická nauka o mysli a jejím fungování.

V průběhu let 1998 - 2002 jsem obsolvovala vzdělávací, certifikované kurzy Kranio - sakrální terapie a Reiki v Dolním Podluží a další semináře a kurzy. V své praxi nabízím tyto harmonizující a regenerující metody: Kranio sakrální terapie, Somato emocionální uvolnění a Reiki. Daly smysl mé představě o tom, jak obohatit naše životy, posílit mysl a tělo a probudit v organismu jeho přirozenou schopnost seberegenerace.

Astrologií, jejím studiem a vším, co v této souvislosti nabízím (astrologické konzultace, astrologická škola, astrologické konstelace, výklad z karet - Tarot ...) doplňuji výše zmíněné metody tak, aby klienti získali co nejkomplexnější informace o své životní situaci a mohli se tak svobodně rozhodnout, kam chtějí dále na své životní cestě směřovat.

Těším se na Vaši důvěru a Váš zájem Zdeňka Svobodová

SESTAVENÍ HOROSKOPU, PORADENSTVÍ, KONZULTACE       klikni ZDE

O ASTROLOGICKÉ ŠKOLE - klikni ZDE

O ASTROLOGICKÝCH KONSTELACÍCH klikni ZDE