Kraniosakrální terapie, biodynamika a Reiki.

Srdečně vás vítám na stránkách týkajících se cesty mysli těla a duše zaměřených na Kraniosakrální terapii, Somato emocionální uvolnění, Reiki a věřím, že vás zaujmou, inspirují vás a že rádi přijmete mé služby.
Díky osobní zkušenosti jsem přesvědčená, že tyto techniky jsou výborné metody k nalezení cesty k sobě a k docílení vaší energetické, fyzické a psychické vnitřní i vnější rovnováhy.


Kranio sakrální metoda působí na úrovni fyzické, tak psychické, formou psychických odbloků , harmonizací svalového, trávicího a dalších systémů na fyzické úrovni, dále během terapie probíhá čištění energetického těla ...

Jedná se o metodu, která nás skutečně vede k nastartování seberegenerační schopnosti organismu a odstraňuje spoustu obtíží, které se zdají být nepřekonatelné, pomáhá organismu posilovat imunitní systém. Jejím prostřednictvím se můžete propojit s řečí vašeho těla, pochopit ho, najít vlastní životní sílu a poté (stačí se rozhodnout) vaše psychické a fyzické obtíže odstranit.

V průběhu života se vlivem prodělaných nemocí, úrazů a dlouhodobých namáhání vytvářejí v psychofyzickém systému člověka místa velkého napětí. To se navenek většinou projevuje jako bolest, stagnace a dysfunkce. Během kraniosakrální metody a ve dnech po terapii

organismus uvolňuje toto napětí v celém systému. Na úrovni kostí, svalů, vazů, kloubů a vnitřních orgánů se obnovuje proudění a vitalita. Mizí bolest a místo se regeneruje. Celý organismus se harmonizuje a jeho schopnost snášet zátěž vzrůstá.