Černá Luna v Blížencích

18.07.2021

Tranzit Černé Luny čtveráckým znamením Blíženců v období  od 18.7.2021 do 13.4.2022 způsobuje svým vlivem přetížení našeho  nervového systému prostřednictvím uměle vnucovaných a používaných informačních toků. 

Hraje si s námi jako kejklíř, který před námi přehazuje několik míčků z jedné ruky do druhé a my je nestíháme pozorovat. Jsme schopni vnímat pouze stopu barevných míčků, vtipné průpovídky a úsměv na tváři kejklíře. Máme pocit, že nevíme, jak to dělá a že bychom to vlastně nikdy nemohli dokázat, natož s nimi balancovat.

Naše těla a mysl jsou přetěžovány působením informačního pole prostřednictvím internetu, medií, telefonů, techniky, aut, elektrického proudu, wifi, rozvrtaných komunikací - silnic a dalších výdobytků současnosti, odkloňujících nás od vnímání vrozené intuice a prociťování. V našem vědomí zapouzdřují a živí bublinu "myšlenkové" iluze musení, ve které jsme jako společnost uvízli. 

"Konzum" je v současnosti její nejsilnější zbraní. Seznamuje nás s "krutostí myslí". Kdo si tento pohyb uvědomuje, může mít pocit, že se vnější myšlenkový a informační svět točí jako "perpetuum mobile", které se svojí náplní nikdy nezastaví a nikdy nekončí.

Zraňující vzájemná komunikace, která má základ v situacích, jimž jsme byli vystavováni od chvíle, kdy jsme začali vnímat a identifikovat se s okolním světem, nám bere životní energii a blokuje přístup k uvědomění si vlastních pocitů a dojmů, na kterých můžeme budovat životní prostor, sebevymezovat se.

 Žijeme v době informační války, která útočí, denohestuje a podporuje cynický přístup k citovým a smyslovým potřebám každého jednotlivce. Jsme přetěžováni informacemi doprovázenými iluzorními obrazy reality. Princip Černé Luny nás během tranzitu v Blížencích dovádí k absurditě celého procesu, nutí nás uvědomit si dopady tohoto informačního přetížení .  

V astromedicíně pod znamení Blíženců spadají, jsou oslabitelné a snáze napadnutelné tyto části lidského těla: horní plíce, průdušky, paže, nervový systém - dýchací systém. 

Strach vyvolaný útoky z elektronického informačního pole nejenže cílí na oslabení funkce lidského nervového systému,  způsobuje také, že při poslechu nebo četbě zpráv z mainstreamu, reakci kolegů z práce nebo rodinných 

příslušníků, zapomínáte dýchat, zatínáte zuby, zablokujete si krční svaly a tím pádem hrudní koš. Následně se na fyzické úrovní stahují fascie spadající do oblasti hlavy, krku, ramen a hrudního koše, zablokují se ramena a záda. Dostáváte se do stavu stresu. Plíce se nemohou přirozeně pohybovat a detoxikovat se. Následují nemoci dýchacího systému, tzv. respirační. Tělo se co nejrychleji potřebuje zastavit, ukáznit mysl a najít opět svůj střed. Jedinou cestou k vyléčení je změna informačního pole a návrat k řeči srdce, sebepřijetí se.

Je zvykem Černou Lunu démonizovat. Nejspíše její astrologický význam jinak, než přes negativní zážitky, které její tranzit v horoskopu aktivuje, neumíme v současnosti přijmout. Jedná se o velice aktivní bod, jehož prostřednictvím jste nuceni nezůstat pasivní. Vytahuje z vás vše, co si nechcete vědomě přiznat a skrýváte to hluboko pod hladinou vašeho uvědomění se. V případě Blíženců zviditelňuje, jaký používate myšlenkový koncept.

Právě zde spočívá obrovský dar jejího současného tranzitu doménou Blíženců. Dva bratři Castor a Pollux jsou nuceni žít každý v jiné části světa. Jeden na nebi, druhý na zemi. Jednou za čas mají dovoleno vyměnit si role a během tohoto procesu se na malou chvíli setkat. V tento moment dochází k aktivaci vědomí, ve kterém se propojí všechny informace s přírodními zákony a Černá Luna nám prostřednictvím snů nebo řeči intuice umožňuje slyšet nebo vidět realitu ve spojení se základním informačním tokem (přírodní, kosmické zákony, duchovní zdroj). Kdysi v dávných příbězích po nástupu církve k moci byla vyhnána hluboko do moře, daleko od života na břehu. Prostřednictvím tranzitu Blíženci při střetu Kastora a Polluxe vynáší z mořského dna cenné informace, které nás vedou k sobě samým a k přirozenému chápání a vnímání okolního světa a zákonů kosmu. Naslouchejte a přijímejte tyto informace, jsou klíčem do vašeho nitra. 

Díky probíhajícímu každodennímu magickému procesu, se můžete aktivně osvobodit od diktátu, jemuž jako společnost čelíme a můžete se stát každý za sebe tím šikovným, zručným a nedostižným kejklířem. Osvobodit se z uměle vytvořeného informačního pole, které nás ničí a ničí všechen život na zemi.

Přeji vám hodně štěstí, lásky a radosti z nacházení vlastní myšlenkové zručnosti. Máme na to čas do 13.4.2022, kdy Černá Luna vstoupí do znamení Raka. S pozdravem Zdeňka Svobodová