12.4.2022 Jupiter konjunkce Neptun v Rybách

12.04.2022

"Je mnohem snazší trpět než se změnit. K tomu, aby se člověk stal šťastným, je zapotřebí velká dávka odvahy."

"Vesmírný prostor je velmi často symbolizován oceánem, nekonečným oceánem potenciality. Společnost, jež se udržela díky těm, kdo riskovali své životy, aby ubránili její standardy, vykazuje zdraví a vitalitu prostřednictvím složitých rituálů trhu. Dobroděj Jupiter s vládcem Neptunem a Venuší tranzitující znamením Ryb svojí vibrací posilují v kolektivním podvědomí touhu po lásce, kráse, plnohodnotnosti, míru a jejich realizaci. Jedincům, vládcům nebo národům, kteří se chtějí tomuto mohutnému proudu energie násilně vyhnout nebo na ní parazitovat, se vše rozplyne pod rukama." 

Každá konjunkce - nov znamená, je okamžikem zrození nové energie a nejlépe se jejímu prožívání přibližuje pocit, který máme v přesném okamžiku jejího završení.  

Sabyánský symbol:

12.4.2022 (16:21) Jupiter konjunkce Neptun v Rybách 24° Ryby 01':

NA MALÉM OSTRŮVKU OBKLOPENÉM ŠIRÝM MOŘEM ŽIJÍ LIDÉ V TĚSNÉM SOUSEDSTVÍ A VZÁJEMNÝCH STYCÍCH.

Je třeba vědomě akceptovat svá vlastní osobní omezení, a to v zájmu koncentrace energií a prožití soustředěného a smysluplného života.

Každá individualizovaná osobnost je malým ostrovem v širém oceánu lidstva- Ego splňuje nutnou funkci tím, že stanovuje hranice a dává vědomí specifický charakter. Uvnitř těchto hranic může konstruktivně působit 

komplexní souhra, propojující a integrující různé aspekty osobního života. Časem se hranice ega mohou nejen rozšířit, ale i stát zónou intenzivní výměny mezi vnějším a vnitřním, mezi jedincem a společenstvím, mezi člověkem a vesmírem. 

Symbol nám říká, že hlavní povinnosti každého muže či ženy je stát se tím, čím skutečně je jako individualita. Tato individualita však má svou jedinečnou dharmu - tj. místo a funkci ve vyšším celku. Obyvatelé ostrova dobývají své živobytí a životní prostor z moře - časem se naučí mořeplavbě a budou se stýkat s jinými ostrovany - a to vše povede k tomu, že si uvědomí svou jednotu s celou Zemí, která zahrnuje vše. Klíčovým slovem je CENTRALIZACE